Náš příběh

Příběh společnosti UNIQUE THERAPEUTIČS INC. začíná v Kanadě v roce 1999. Radek Hlaváček a jeho partneři v někdejší vybudované laboratoři testují nové efektivnější způsoby dodávání účinných látek do těla. Vzniká první recept na CBD NANO do 20nm. 

UNIQUE THERAPEUTICS INC. se poté v roce 2019 rozhodl rozšířit výrobu i do své rodné České republiky a vzniká tak laboratoř v Ústí nad Labem. Laboratoř začínala pouze s výrobou nanoliposomálního CBD. Díky vhodnému načasování a dobrému týmu se rychle provoz zvětšuje a UNIQUE vyrábí produkty pro více než 13 retailových značek. Provoz se díky tomu rozšířil také o kanabigerol (CBG) a tetrahydrocanabinol (THC) v nano formě. UNIQUE THERAPEUTICS INC. se tak stává první firmou, která tyto látky nabízí v liposomální formě o velikosti 20 nm na celém světě. 

V roce 2021 se podepisuje smlouva a začíná výzkum s ICRC (výzkumný ústav při Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně). V roce 2022 společně s našimi předními institucemi rozšiřujeme využití nanoliposomů ve farmaceutickém průmyslu. UNIQUE je zde pro Vás jako alternativní řešení využití nejmodernějších výrobních technologii spojené s přírodními látkami, které nás léčí už tisíciletí. 

Cílem UNIQUE THERAPEUTICS INC. je uvádět na trh nové, inovativní produkty v nanoliposomální formě ve vysoké biodostupnosti, rychlé účinnosti a v minimálních dávkách. 

Kde nás najdete

Kontakt

Zákaznický servis: info@uniquetherapeutics.com
Velkoobchod: jakub@greenpharmaceutics.com

UNIQUE THERAPEUTICS GLOBAL s.r.o.
Na Luhách 1559/14, Ústí nad Labem, 400 01 Ústí nad Labem, Česká republika,

IČ: 10756272 DIČ: CZ10756272
Infolinka: +420 778 476 887

Zákaznický servis

    Velkoobchod