MUDr. Karel Pýcha

dětský chirurg, Praha
„Nanoliposomání produkty Unique Therapeutics jsem doporučil klientům s problémy: poruchy spánku-nespavost, neklid, deprese, hyperaktivita, kožní zánět, degenerativní onemocnění mozku neznámého původu (zánětlivá ložiska v mozku, poruchy hybnosti končetin, celková kachexie), epilepsie. U všech klientů došlo ke zlepšení stavu či stabilizaci onemocnění a nebyly pozorovány žádné nepříznivé vedlejší účinky a hodlají dále pokračovat v úžívání produktů firmy Unique Therapeutics. Konopné preparáty mohou být užitečným pomocníkem (v indikovaných stavech) tam kde pacient odmítne standardní léčbu, nejčastěji z důvodů nepříznivých vedlejších účinků a nebo tam, kde tato léčba selhala. Zde je velice široké indikační pole, kde účinnost konopí se ověřuje v mnohých klinických studií. Je ale zapotřebí zvýšené opatrnosti, jestliže se zároveň podávají léky, které lidský organismus zpracovává obdobně jako konopné preparáty, neboť tyto léky nemusí účinkovat a nebo může být jejich účinek nepříznivě zvýšen.

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.

Liam Duff

Jako vedoucí vědeckého a technologického oddělení společnosti Unique Therapeutics je Liam zodpovědný za vývoj, testování, výrobu a dodržování postupů u výroby našich produktů, jakož i za každodenní provoz. IP a technologie jsou jádrem naší společnosti Unique Therapeutics a Liam je zodpovědný za to, abychom zůstali na vrcholu v oblasti nejefektivnějších způsobů podávání kanabinoidů do těla a zajistili, že naše kvalita bude nejlepší, jaká může být.

Ranjit S. Bhardwaj

Ranjit S. Bhardwaj po studiu biomedicínských věd v oboru imunologie, imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny se specializoval a habilitoval v oboru imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny. buněčné a molekulární patologii. Dr. Ranjit Bhardwaj je aktivní v rámci sítě lékařů předepisujících konopí a klinických lékařů, projektů klinického výzkumu na univerzitách a výzkumných a vývojových fórech v Německu i v zahraničí a zastává pozice jako poradce v oblasti věd o živé přírodě pro rozvoj podnikání ve zdravotnictví a farmacii.