Naše aplikace

UNIQUE THERAPEUTICS GLOBAL s.r.o.

Jsme schváleným dodavatelem léčiv do Brazílie státní institucí Anvisa (brazilská obdoba českého Státního úřadu pro kontrolu léčiv).      Z 550 dodavatelů jsme jediní na brazilském trhu, kteří v rámci léčby pracují s nanoliposomální technologií. Naším cílem je díky této technologii poskytnout nejlepší výsledky v rychlosti a působení léčebných přípravků s vysokou biologickou dostupností a rychlostí účinku.

Náš produkt

Mezi složky našich produktů patří přírodní bylinné extrakty, vitamíny a aktivní ingredience jako CBD, THC, CBG, Astaxanthin a další. Naše nanoliposomální technologie dokáže léčivé látky rozpustit ve vodě a tím urychlit účinky produktů. Velikost a stabilitu našeho produktu měříme pomocí zařízení Malvern (model ZEN 3600) a můžeme díky tomu vystavit certifikát o velikosti a stabilitě pro každý vyrobený produkt.

Založeno na vědeckých
důkazech

Naše produkty jsou založené na tzv. evidence-based medicine (známé i pod zkratkou EBM). Jde o využití vědecky ověřených důkazů, které lékař zhodnotí jako vhodnou cestu k péči o pacienty. V rámci EBM se využívají aktuální informace, které zatím nebyly ukotveny v tradiční medicíně. Jedná se tak o léčbu, která využívá inovativních a zároveň prokazatelně účinných přístupů.

Napište nám,

rádi se s Vámi spojíme
  UNIQUE THERAPEUTICS GLOBAL s.r.o.

  Na Luhách 1559/14
  400 01 Ústí nad Labem
  Czech Republic

  Náš team

  Radek Hlaváček

  Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

  Ivana Bednářová

  Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.

  Liam Duff

  Jako vedoucí vědeckého a technologického oddělení společnosti Unique Therapeutics je Liam zodpovědný za vývoj, testování, výrobu a dodržování postupů u výroby našich produktů, jakož i za každodenní provoz. IP a technologie jsou jádrem naší společnosti Unique Therapeutics a Liam je zodpovědný za to, abychom zůstali na vrcholu v oblasti nejefektivnějších způsobů podávání kanabinoidů do těla a zajistili, že naše kvalita bude nejlepší, jaká může být.

  Ranjit S. Bhardwaj

  Ranjit S. Bhardwaj po studiu biomedicínských věd v oboru imunologie, imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny se specializoval a habilitoval v oboru imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny. buněčné a molekulární patologii. Dr. Ranjit Bhardwaj je aktivní v rámci sítě lékařů předepisujících konopí a klinických lékařů, projektů klinického výzkumu na univerzitách a výzkumných a vývojových fórech v Německu i v zahraničí a zastává pozice jako poradce v oblasti věd o živé přírodě pro rozvoj podnikání ve zdravotnictví a farmacii.