Reference

U našich produktů využíváme nanoliposomální technologie. Co to je a proč představuje nejúčinnější řešení v rámci podávání léčiv?

Bolesti
PharmDr. Veronika Prokešová, LL.M.

obor klinická farmacie

Od roku 2013, kdy se zlegalizovalo léčebné konopí, se zabývám tím, jak do preskripce lékařů zařadit tuto novou pomocnou léčbu. S produkty Unique mám zkušenosti a vím, že si tyto produkty pochvaluji jak sportovci z důvodů rychlejší regenerace, tak i lidé hledající úlevu od různých typů bolesti, nejrůznějších kožních potíží a spousty dalších potíží. Jako farmaceut si dovolím připomenout, aby konzumenti jakýchkoliv doplňků stravy vždy ve svém zájmu informovali o této skutečnosti jak lékaře tak i nás farmaceuty.

Deprese
MUDr. Karel Pýcha

dětský chirurg, Praha

„Nanoliposomání produkty Unique Therapeutics jsem doporučil klientům s problémy: poruchy spánku-nespavost, neklid, deprese, hyperaktivita, kožní zánět, degenerativní onemocnění mozku neznámého původu (zánětlivá ložiska v mozku, poruchy hybnosti končetin, celková kachexie), epilepsie. U všech klientů došlo ke zlepšení stavu či stabilizaci onemocnění a nebyly pozorovány žádné nepříznivé vedlejší účinky a hodlají dále pokračovat v úžívání produktů firmy Unique Therapeutics. Konopné preparáty mohou být užitečným pomocníkem (v indikovaných stavech) tam kde pacient odmítne standardní léčbu, nejčastěji z důvodů nepříznivých vedlejších účinků a nebo tam, kde tato léčba selhala. Zde je velice široké indikační pole, kde účinnost konopí se ověřuje v mnohých klinických studií. Je ale zapotřebí zvýšené opatrnosti, jestliže se zároveň podávají léky, které lidský organismus zpracovává obdobně jako konopné preparáty, neboť tyto léky nemusí účinkovat a nebo může být jejich účinek nepříznivě zvýšen.

Prsa
MUDr. Evžen Nešpor

praxe 40 let se zaměřením na neurologii a kontrolu bolesti<br> (Praha, POLIKLINIKA I. P. Pavlova (neurologie).

„Nanoliposomání produkty Unique Therapeutics jsem doporučil svým pacientům s Alzheimerem, RS, Parkinsonem a chronickými bolestivými syndromy. Tito pacienti vykazovali známky zlepšení stavu, konkrétně snížení pocitu ztuhlosti u Parkinsona, zmírnění spasticity u RS a zmírnění bolestí. Produkty Unique Therapeutics budu rád doporučovat dále, konopné preparáty vnímám jako možnou podpůrnou léčbu celé řady zdravotních problémů.“

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.

Liam Duff

Jako vedoucí vědeckého a technologického oddělení společnosti Unique Therapeutics je Liam zodpovědný za vývoj, testování, výrobu a dodržování postupů u výroby našich produktů, jakož i za každodenní provoz. IP a technologie jsou jádrem naší společnosti Unique Therapeutics a Liam je zodpovědný za to, abychom zůstali na vrcholu v oblasti nejefektivnějších způsobů podávání kanabinoidů do těla a zajistili, že naše kvalita bude nejlepší, jaká může být.

Ranjit S. Bhardwaj

Ranjit S. Bhardwaj po studiu biomedicínských věd v oboru imunologie, imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny se specializoval a habilitoval v oboru imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny. buněčné a molekulární patologii. Dr. Ranjit Bhardwaj je aktivní v rámci sítě lékařů předepisujících konopí a klinických lékařů, projektů klinického výzkumu na univerzitách a výzkumných a vývojových fórech v Německu i v zahraničí a zastává pozice jako poradce v oblasti věd o živé přírodě pro rozvoj podnikání ve zdravotnictví a farmacii.