PharmDr. Veronika Prokešová, LL.M.

obor klinická farmacie
Od roku 2013, kdy se zlegalizovalo léčebné konopí, se zabývám tím, jak do preskripce lékařů zařadit tuto novou pomocnou léčbu. S produkty Unique mám zkušenosti a vím, že si tyto produkty pochvaluji jak sportovci z důvodů rychlejší regenerace, tak i lidé hledající úlevu od různých typů bolesti, nejrůznějších kožních potíží a spousty dalších potíží. Jako farmaceut si dovolím připomenout, aby konzumenti jakýchkoliv doplňků stravy vždy ve svém zájmu informovali o této skutečnosti jak lékaře tak i nás farmaceuty.

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.