SRM University India spolupracuje s UNIQUE THERAPEUTICS GLOBAL s.r.o.

Den 1: Radek Hlaváček majitel firmy vítá v Praze pana PD Dr. Ranjit S. Bhardwaj z Berlína spolu s delegací z Indie – Dr S. Ponnusamy a Dr. Satish Kumar ze SRM Univerzity. V Čechách se setkají s našemi předními vědeckými institucemi za účelem spolupráce ve vědě  a výzkumu.

Den 2: Delegace SRM univerzity z Indie navštívila NUDZ (Národní Ústav Duševního Zdraví) kde RNDr. Karel Valeš PhD. představil nejnovější metody léčby a měření neurologických nemoci.

Představitelé SRM projevily zájem o spolupráci ve výzkumu a obě instituce společně s Unique Therapeutics Global s.r.o. připravují podklady pro využití nano liposomů pro léčbu a registraci léků. 

Na fakultě VŠCHT doc. Martin Kuchař slavnostně podepsal MOU (Memorandum of Understanding) dohodu o vzájemně spolupráci a výzkumu produktů Unique Therapeutics Global s.r.o.
Tento krok dá základ mezinárodním klinickým studiím nano liposomálních formulací ve spolupráci s Unique Therapeutics Global s.r.o. 

Den 3: Prof. Ondřej Slanař MD PhD přivítal delegaci z Indie na 1.LF Univerzity Karlovy. Představitelé obou univerzit se domluvili, že připraví společnou smlouvu o spolupráci společně s Unique Therapeutics Global s.r.o. o výzkumu a klinických studii nano liposomalnich formulací. Obě univerzity projevily zájem o prohloubení spolupráce formou výměny  studentů na fakultách a oboustranné možnosti přednášek.

Den 4: V sídle naší firmy v Ústí nad Labem byla podepsána smlouva o spolupráci SRM Univerzity a Unique Therapeutics Global s.r.o.

Účel této smlouvy je příprava a provedení klinických studií liposomálních formulací firmy Unique Therapeutics Global s.r.o., jejich následná registrace a uvedení na trh jako léčivého přípravku.

Den 5: 

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.

Liam Duff

Jako vedoucí vědeckého a technologického oddělení společnosti Unique Therapeutics je Liam zodpovědný za vývoj, testování, výrobu a dodržování postupů u výroby našich produktů, jakož i za každodenní provoz. IP a technologie jsou jádrem naší společnosti Unique Therapeutics a Liam je zodpovědný za to, abychom zůstali na vrcholu v oblasti nejefektivnějších způsobů podávání kanabinoidů do těla a zajistili, že naše kvalita bude nejlepší, jaká může být.

Ranjit S. Bhardwaj

Ranjit S. Bhardwaj po studiu biomedicínských věd v oboru imunologie, imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny se specializoval a habilitoval v oboru imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny. buněčné a molekulární patologii. Dr. Ranjit Bhardwaj je aktivní v rámci sítě lékařů předepisujících konopí a klinických lékařů, projektů klinického výzkumu na univerzitách a výzkumných a vývojových fórech v Německu i v zahraničí a zastává pozice jako poradce v oblasti věd o živé přírodě pro rozvoj podnikání ve zdravotnictví a farmacii.