Konference ICBC Berlín 16.4.2024

Ve dnech 16. a 17. dubna 2024 jsme se v Berlíně zúčastnili B2B veletrhu konopného průmyslu a konference na východní polokouli – mezinárodní konference ICBC. Tato konference je největší B2B událostí v oblasti konopí v Evropě a nabízí neomezené možnosti vzdělávání v této oblasti. Její program zahrnuje přednášky, diskuse a možnost navázání kontaktů s dalšími podniky, podnikateli a politiky. 

Na konferenci jsme se vypravili se členem Asociace bezpečného konopí, panem Tomášem Vymazalem a měli jsme možnost setkat se s našimi stávajícími obchodními partnery, např. panem Dr. Ranjit Bhardwajem a setkat se se zástupci firem z celého světa, s Dr. Hanou Hallaj z Německa, nebo s Tretonem Birch z JAR, s Dr. Francesco Bafunno z Itálie. 

Podepsali jsme také smlouvu o spolupráci s kanadskými partnery, konkrétně s firmou Herbal Dispatch Inc., Philip Cambell. Firma Herbal Dispatch patří mezi licencované firmy na pěstováni konopí pro léčebné účely, i jeho zpracování na extract. Na konferenci jsme měli příležitost řešit řadu zajímavých a konkrétních obchodních případů, které v blízké budoucnosti plánujeme realizovat.

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.

Liam Duff

Jako vedoucí vědeckého a technologického oddělení společnosti Unique Therapeutics je Liam zodpovědný za vývoj, testování, výrobu a dodržování postupů u výroby našich produktů, jakož i za každodenní provoz. IP a technologie jsou jádrem naší společnosti Unique Therapeutics a Liam je zodpovědný za to, abychom zůstali na vrcholu v oblasti nejefektivnějších způsobů podávání kanabinoidů do těla a zajistili, že naše kvalita bude nejlepší, jaká může být.

Ranjit S. Bhardwaj

Ranjit S. Bhardwaj po studiu biomedicínských věd v oboru imunologie, imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny se specializoval a habilitoval v oboru imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny. buněčné a molekulární patologii. Dr. Ranjit Bhardwaj je aktivní v rámci sítě lékařů předepisujících konopí a klinických lékařů, projektů klinického výzkumu na univerzitách a výzkumných a vývojových fórech v Německu i v zahraničí a zastává pozice jako poradce v oblasti věd o živé přírodě pro rozvoj podnikání ve zdravotnictví a farmacii.