Konference Konopí a Věda 24.4.2024

Rádi bychom poděkovali MUDr. Václavu Trojanovi z ICRC FN USA Brno za pozvání naší firmy UNIQUE THERAPEUTICS GLOBAL na 9. konferenci Konopí a Věda 2024.
Bylo skvělé být zase součástí této úžasné konference. Vážíme si také Dr. Ilya Reznik, klinickému neuropsychiatrovi z Izraele, za jeho laskavá slova o našich produktech během jeho přednášky.
Těšíme se na naše budoucí spolupráce, kde Dr. Reznik se svými odbornými znalostmi ve svém oboru bude mít nyní v Izraeli lék na konopí s přesným množstvím kanabinoidů v každé dávce.
Bude si moci vybrat i formu jeho přípravku, které jsou například pilulky, ústní spreje, pera pro inhalaci, a v neposlední řadě také čípky. Víme, že se to nebude hned, vezme to mnoho práce a úsilí, ale těšíme na den, kdy toto bude skutečnost.
To je to, co nás dělá jedinečnými – UNIQUE

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.

Liam Duff

Jako vedoucí vědeckého a technologického oddělení společnosti Unique Therapeutics je Liam zodpovědný za vývoj, testování, výrobu a dodržování postupů u výroby našich produktů, jakož i za každodenní provoz. IP a technologie jsou jádrem naší společnosti Unique Therapeutics a Liam je zodpovědný za to, abychom zůstali na vrcholu v oblasti nejefektivnějších způsobů podávání kanabinoidů do těla a zajistili, že naše kvalita bude nejlepší, jaká může být.

Ranjit S. Bhardwaj

Ranjit S. Bhardwaj po studiu biomedicínských věd v oboru imunologie, imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny se specializoval a habilitoval v oboru imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny. buněčné a molekulární patologii. Dr. Ranjit Bhardwaj je aktivní v rámci sítě lékařů předepisujících konopí a klinických lékařů, projektů klinického výzkumu na univerzitách a výzkumných a vývojových fórech v Německu i v zahraničí a zastává pozice jako poradce v oblasti věd o živé přírodě pro rozvoj podnikání ve zdravotnictví a farmacii.