Severočeské algeziologické dny v Ústí nad Labem 22.3.2024

Ve dnech 22.-23.3. jsme se účastnili jsme se 13. ročníku Severočeských algeziologických dnů v Ústí nad Labem. Tématem konference byla farmakoterapie s mottem: Lék je dobrý sluha, ale zlý pán. Hlavním přednášejícím byl MUDr. Jan Procházka, Ph.D. z Centra léčby chronické bolesti při Klinice anesteziologie, perioperační a intenzívní medicíny, Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. MUDr. 

Procházka na konferenci zdůraznil význam konopí, které v řadě případech nabízí velmi kvalitní volbu pro podpůrnou léčbu. Naše společnost Unique Therapeutics Global s.r.o. měla možnost představit svoje produkty, setkat se již se spolupracujícími lékaři a navázat řadu zajímavých kontaktů. 

Na konferenci jsme měli promo stánek s vystavenými produkty a kolegové Jakub Kryšpín s majitelem společnosti Radkem Hlaváčkem ochotně vysvětlovali lékařům formu i účinky našich produktů. Radek Hlaváček dodává. „Lékaře rozhodně zaujala naše forma liposomálních produktů, protože jejich konzistence má významný vliv na výsledný léčivý efekt, stejně jako dávkování.“ 

Produktová řada liposomálních preparátů a ostatní naše produkty oslovili spoustu lékařů z oddělení center pro kontrolu bolesti, kteří měli možnost získat mnohé odpovědi na otázky týkající se produktů, výroby nebo užití. Někteří jejich pacienti naše produkty měli možnost zkusit a potvrdili funkčnost a maximální spokojenost bez vedlejších účinků.

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.

Liam Duff

Jako vedoucí vědeckého a technologického oddělení společnosti Unique Therapeutics je Liam zodpovědný za vývoj, testování, výrobu a dodržování postupů u výroby našich produktů, jakož i za každodenní provoz. IP a technologie jsou jádrem naší společnosti Unique Therapeutics a Liam je zodpovědný za to, abychom zůstali na vrcholu v oblasti nejefektivnějších způsobů podávání kanabinoidů do těla a zajistili, že naše kvalita bude nejlepší, jaká může být.

Ranjit S. Bhardwaj

Ranjit S. Bhardwaj po studiu biomedicínských věd v oboru imunologie, imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny se specializoval a habilitoval v oboru imunobiologie nádorových onemocnění a regenerativní medicíny. buněčné a molekulární patologii. Dr. Ranjit Bhardwaj je aktivní v rámci sítě lékařů předepisujících konopí a klinických lékařů, projektů klinického výzkumu na univerzitách a výzkumných a vývojových fórech v Německu i v zahraničí a zastává pozice jako poradce v oblasti věd o živé přírodě pro rozvoj podnikání ve zdravotnictví a farmacii.