MUDr. Ivan Nešpor
Fakultní Nemocnice Bulovka
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Specialty Fakultní Nemocnice Bulovka
Work Days

„Nanoliposomání produkty Unique Therapeutics jsem doporučil svým pacientům s Alzheimerem, RS, Parkinsonem  a  chronickými  bolestivými   syndromy. Tito pacienti vykazovali známky zlepšení stavu, konkrétně snížení pocitu  ztuhlosti  u Parkinsona,  zmírnění spasticity  u RS  a zmírnění  bolestí.

Náš team

Radek Hlaváček

Jeden ze zakládajících členů Kanadské společnosti Unique Therapeutics, která sídlí v Ústí nad Labem, městě kde Radek žil do svých 19 let. Jako emigrant odešel do Švýcarska a později do Kanady, kde žije se svou ženou od roku 1991. S pěstováním konopi a využití květů a extraktů z Konopi pro léčbu začal už v roce 2000 po získání MMAR Licence. (Marijuana Medical Access Regulations) To dalo základy pro dnešní Liposomálni Nano produkty na které jsme právem pyšní.

Ivana Bednářová

Ivana Bednářová má dvacetiletou zkušenost v oblasti prodeje, marketingu a public relations, kdy během své kariéry působila ve vedoucích pozicích v řadě mezinárodních firem. V rámci své vlastní marketingové a PR agentury založila a vedla několik úspěšných projektů týkající se zdravého životního stylu a mezinárodní certifikace doplňků stravy a potravin. Vystudovala Anglo American University obor ekonomie, má tři děti a mezi její koníčky patří sport, cestování a gastronomie.